خبرنامه

با عضويت در خبرنامه سايت مي توانيد آخرين اخبار را در ايميل خود دريافت نماييد .

قطعات خودرو

پترن با بیش از سی سال سابقه و تجربه مفید در رشته های مختلف تولیدات صنعتی اعم از فرآیندهای دقیق ماشینکاری، پرسکاری، عملیات پوششکاری، آبکاری، رنگ کاری، طراحی و ساخت انواع قیود و قالبها و انواع قطعات و مجموعه ها از سال 1370 با تجدید ساختار سازمانی و با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته و دقیق فعالیتهای جدید خود را در بازار محصولات خانگی و مجموعه های خودرویی و همچنین سایر محصولات صنعتی با کیفیت مطلوب آغاز کرد.

در گذشته ای نه چندان دور پترن در تولیدات خودرویی از جمله قطعه سازان اصلی شرکت ساپکو (TR1) در زمینه تولید اکسل جلوی خودروی پژو 405، اکسل جلو و گاردان پیکان بود و در حال حاضر از جمله قطعه سازان اصلی گروه بهمن و سازه گستر سایپا در زمینه تولید اکسل و سیستم تعلیق مزدا و گاردان نیسان می باشد که طی سالهای اخیر با ارتقاء سطح کیفی محصولات و توسعه منابع مالی و نیروی انسانی توانسته است بعنوان یکی از سازندگان پایدار تولید مجموعه های خودرویی مورد توجه صنایع خودروسازی قرار گیرد.

موفقیت در اخذ گرید A ساپکو و همچنین اخذ گواهینامه ISO TS16949:2002 نیز پیوند پترن و صنایع خودرو ساز را تحکیم بخشیده است.

محصولات عمده شرکت پترن در بخش قطعه سازی خودرو بشرح ذیل می باشد. لازم به یادآوری است که برخی از این محصولات در گذشته با نام تجاری "صنام" وارد بازار می شد که در حال حاضر شرکت پترن عهده دار تولید این قطعات بوده و این محصولات با این نام در بازار شناخته می شوند.